Witamy na stronie NTG Ebrex Polska
Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku od 2005 r., specjalizującą się w transporcie, spedycji i logistyce.
O nas

NTG Ebrex Polska to spółka z branży TSL, funkcjonującą na rynku od 2005 r. Od 2020r. jesteśmy częścią grupy NTG Nordic Transport A/S, która obecnie zrzesza ponad 80 firm transportowych,  działających na rynkach TSL w Europie, Azji oraz U.S.A.


Dzięki prężnemu rozwojowi, przedsiębiorstwo działa w dwóch lokalizacjach:


  • Kalisz - transport drogowy oraz logistyka kontraktowa
  • Poznań - obsługa klienta, spedycja oraz sprzedaż


NTG Ebrex Polska specjalizuje się w transportach drogowych i morskich. 

a także w logistyce kontraktowej. Głównymi obszarami działania Spółki jest Europa, jednakże coraz więcej transportów realizowanych jest przez nas także na pozostałych światowych rynkach.  


Własny tabor oraz szeroka baza zaufanych przewoźników, z nowoczesnymi systemami monitorowania, pozwala na kompleksową realizację zleceń. Realizujemy  transporty międzynarodowe i krajowe. W zakres działalności wchodzą transporty FTL, LTL oraz drobnicowe. Dzięki elastycznemu podejściu do zmieniających się warunków na rynku, od wielu lat współpracujemy z takimi firmami jak Jaguar Land Rover, czy Ford. 


Jesteśmy także w posiadaniu nowoczesnego magazynu, pozwalającego na realizacje logistyki kontraktowej.


Gwarantujemy wysoką jakość obsługi popartą o certyfikaty  ISO 14001 oraz ISO 9001 , nadzorowane przez renomowane towarzystwa certyfikujące.

Naszym celem  jest zapewnienie klientom usług na jak najwyższym poziomie. Spółkę cechuje solidność i rzetelność. Poprzez regularny rozwój, systematycznie wdrażane są nowoczesne rozwiązania logistyczne. NTG EBREX POLSKA zapewnia maksymalne bezpieczeństwo wszystkim przesyłkom.