Witamy na stronie NTG Ebrex Polska
Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku od 2005 r., specjalizującą się w transporcie, spedycji i logistyce.
Transport morski

Transport morski w obecnych czasach stanowi około 80% całości przewozów międzynarodowych.  Jest on wykorzystywany, zarówno przez duże firmy, jak i przez mniejszych odbiorców. 


Pomimo, iż fracht morski nie należy do grupy najszybszego rodzaju transportu, cieszy się on cały czas ogromnym zainteresowaniem. Wiąże się to z jego największą zaletą, czyli niskimi cenami.  Dodatkowym atutem jest duża ładowność jednostek, które podczas jednego wyjścia, transportują spore ilości kontenerów. To wszystko powoduje, że transport morski jest jednym z najchętniej wybieranych rodzajów przewozu ładunków przez kontrahentów. 


Nasz zespół posiada doświadczenie w obsłudze frachtów morskich. Organizujemy kompleksową obsługę  na terenie całego świata wraz

z formalnościami celnymi, w zakresie importu i eksportu.


  • Specjalizujemy się w transporcie z ładunków typu LCL (Less than Container Load ) oraz FCL (Full Container Load) oraz serwisie door-to-door,

  • Współpracujemy ze sprawdzonymi armatorami oraz agencjami celnymi na całym świecie,

  • Na specjalne życzenia naszych kontrahentów, oferujemy atrakcyjne  ubezpieczenia cargo oraz usługi dodatkowe dla obsługiwanych przez nas ładunków.


JESTEŚ KLIENTEM
i poszukujesz prawdziwych fachowców do przewozu przesyłek?
JESTEŚ PRZEWOŹNIKIEM
poszukujesz stałych zleceń oraz korzystnych warunków płatności?